Навіть із простих матеріалів можна створити щось особливе. Можна погратися з фарбами, фактурою й ритмом плитки, раритетними музичними інструментами, керамікою й декором. 

Замовники надали нам свободу. Проєкт реалізований без особливих вимог та обмежень, окрім бюджету. Якщо жити весь час в однаковій обстановці, ти застрягнеш та занудьгуєш. Тому ми намагаємося уникати застоїв, і якщо є можливість свободи вибору, завжди використовуємо яскраві відтінки, намагаємося їх обіграти та надати інтер'єрам динаміку.

Спальня вийшла дуже театральною, з просторою зоною відпочинку та кубом-гардеробною, що нагадує гримерку. Ми спеціально спроєктували її, щоб приховати тут всі речі й максимально звільнити простір від зайвих деталей. Гардеробна – це завжди великий плюс, тому якщо є можливість «відкусити» у кімнати 4 квадрати, ми завжди це робимо.

В кухні-вітальні простір став досить вільним: ми приховали холодильник, багато шаф та поличок. Колір кухні називається "шовковий камінь" – дуже гарний спокійний колір, що грає цікавими відтінками в різний час дня. Яскраві зелені стільчики Svartisen додають емоцій спокійному графітовому фону й доповнюють загальну картину настроєм північного скандинавського дизайну. Вийшло затишно та функціонально. Все як ми любимо)

Дизайнер: Юлія Байдик
Стиліст зйомки
: Наташа Єгорова
Художники: Максим Мазур, Ольга Фрадіна, Олексій Іванюк, Павло Маков, Наташа Єгорова
Бренди: TASHA ORO, Svartisen, Staritska Maysternya, Devo Home, Morgental, магазин Old Store, homedeco.in.ua
Партнери: Художні Майстерні КІА, Mironova Gallery, АГРОМАТ

Публікація проєкту в журналі Prima Interior