Стилістичних обмежень клієнт перед нами не ставив. Попросив зробити все так, як бачимо це ми. Єдиним побажанням було, щоб простір вийшов легким та світлим. Було визначено бюджет і на цьому все. Решту ми продумували самі. Не було навіть до кінця ясно, хто буде проживати в квартирі. Тому ми намагалися зробити її універсальною. В результаті заселилася дівчина. Все таки інтер'єр вийшов більш жіночним.

Однокімнатну квартиру ми перепланували в двушку. Після перепланування з'явилася досить велика відкрита зона вітальні, їдальні та кухні. Вся побутова техніка тут вбудована. При невеликих габаритах це дуже зручно і допомагає візуально збільшити простір. Пральну машину ми також заховали на кухні, щоб звільнити місце у ванній. Тепер душ можна прийняти з задоволенням, а не тіснитися в маленький кімнатці. При вході ми зробили високі шафи з блакитними й дзеркальними фасадами. У дзеркальних шаф глибина більше метра, в них можна зберігати всі численні господарські атрибути.

У вітальні продумано чотири типи світлових сценаріїв. Один з них - це підсвітка шторощіль, дуже затишний тип освітлення для вечірніх кіношних посиденьок з друзями. Плюс до цього LED стрічки, білі споти на стелі й великий чорний плафон над столом. На підлозі ми використали широкоформатну керамічну плитку, що імітує натуральний мармур callacata, та передбачили теплу підлогу, щоб було приємно ходити без тапочок.

Спальня вийшла компактна, тому що ми забрали від неї шматочок для кухні, але відчувається кімната комфортно та органічно, як справжній приватний простір. Містка г-подібна композиція з меблів + ніша під ліжком для білизни дають можливість без проблем розкласти все по поличках. Тут передбачено два типи підсвічування: шторощіль та підвісні бра. В цю кімнату ми придбали підвісну тумбу Drommel зі гнутого металу, щоб не перевантажити простір. Дуже любимо подібні маленькі акценти.

У санвузлі ми опустили каналізацію, щоб зробити схил для зливу води та організувати душеве місце без піддону. Вийшло красиво, просто та зручно. На підлозі використали цікаву "джинсову" плитку, вона дуже приємна на дотик, як тканина, і додали трохи грайливості яскравою плиткою на стіні. Тут багато шаф для численних банних дрібниць та прихованого проточного водонагрівача. До речі, ми дуже не любимо бойлери, але це вже окрема тема для іншої розмови ;)

Дизайнер: Юлія Байдик
Стиліст зйомки
: Наташа Єгорова
Художники: TASHA ORO, Ольга Фрадіна, Микита Власов
Бренди: салон Sia, DevoHome, Staritska Maysternya, Cassone, Franke, Jusk, Villeroy & Boch, AM: PM, Hansgrohe, GRES
Партнери: АГРОМАТ