Нас запросили оформити терасу ресторану SHEF так, щоб вона була продовженням ідеї основного залу, але при цьому відрізнялася б легкою святковою атмосферою та мінливістю. Ставка тут зроблена на поєднанні комфорту та сервісу якісного закладу з мобільністю готельних івент залів, так як ресторан розташований в будівлі готелю Favor Park. Готель регулярно проводить різні заходи, в тому числі спортивні та міжнародні. З'явився запит на такий простір, що зможе легко трансформуватися, в залежності від характеру й масштабу події. Воно повинно бути дуже гнучким, та адаптуватись як для урочистого банкету, так і для офіційного прийому.

Вся тераса – це прозора скляна конструкція з можливістю відкривати вікна й запускати природу всередину. Навпроти – озера, Спасо-Преображенський собор і красива територія набережної. Поруч - розвинена інфраструктура для релаксу та спорту, так як в цьому ж будинку розташований один з найбільших басейнів в Україні, а також планується ще один відкритий басейн та літня тераса для відпочинку.

В інтер'єрі використана наша улюблена латунь. З Нідерландів та Австрії привезли велику кількість орхідей високої якості, щоб посилити відчуття єдності з природою. У той же час ми можемо вимкнути основне освітлення і тоді квіти вже не кидаються в очі, і увага акцентується на красиво підсвічених колонах. На підлозі ми використали великий широкоформатний ламінам зі вставками під латунь, які обпікалися для нас в спеціальній печі. Вийшла дуже красива плитка з відтінком патини. Дивани та столи також виконані за спецзамовленням. Дерев'яні елементи стільців пофарбовані в такий же відтінок, що й тканина, щоб розставити глибокі та м'які кольорові акценти. На поверхні столів також використаний ламінам (це досить міцний довговічний керамограніт, що не дряпається); а по периметру виконані вставки з латуні, щоб відповідати атмосфері тераси, яка плавно та красиво перетворюється з легкого дня в ніч святкових сценаріїв.

Дизайн: Юлія Байдик, Віталіна Авринська